📖 Definitie
📌 Kerndefinitie
Hout en meubels — UV固化用于木器涂装的快速硬化工艺,大幅提高生产效率
Hout en meubels is een belangrijk concept in de UV-industrie. UV固化用于木器涂装的快速硬化工艺,大幅提高生产效率 Het begrijpen van Hout en meubels is essentieel voor een correcte UV-procesbeheersing, apparatuurselectie en kwaliteitsmanagement.
💡 Eenvoudige uitleg
In eenvoudige bewoordingen verwijst Hout en meubels naar UV固化用于木器涂装的快速硬化工艺,大幅提高生产效率...
🔤 Etymologie & Uitspraak
Chinese naam
木材与家具
pinyin: mù cái yǔ jiā jù
Engelse naam
Hout en meubels
pronunciation: wʊd ˈfɜːrnɪtʃər
🏭 Industriële toepassingen
Hout en meubels wordt veel toegepast in de volgende UV-industriële toepassingen:
🎯
Floor Coating
Toepassing van Hout en meubels in vloercoating
🔧
家具面漆
Application of Wood & Furniture in 家具面漆
📊
木门涂装
Application of Wood & Furniture in 木门涂装
⚙️
板材封边
Application of Wood & Furniture in 板材封边
📞 Vragen over Hout en meubels?
Neem contact op met ons technisch team voor professionele antwoorden